POSTA AKDENİZ İLAN

         Posta Akdeniz baskısı ilanlarınızı servisimize mail, Faks veya telefon ile bildirerek ertesi gün ilanınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Ödemeleri kredi kartı veya banka havalesi sistemi ile yapabilir, ekonomik ve hızlı ilan vermenin keyfini çıkarabilirsiniz. Posta akdeniz çevre iller aşağıda yazılmıştır.

POSTA AKDENİZ İLAN;
Posta Antalya ve tüm Kdeniz bölgesine hizmet veren ilan servisimize Tüm ilanlarınız için ulaşmanız mümkündür. Posta akdeniz bölgesine verdiğiniz tüm ilanlar için kampanya uygulanmaktadır. KAMPANYALI İLANLAR ; 2 gün boyunca  vereceğiniz ilan karşılığında servis olarak bizlerde 5 gün ücretsiz yayın hakkı veriyoruz ve ilanınız 2 günlük ücrete 1 hafta yayınlanmış oluyor. Sonuç açısından düşündüğünüz  zaman 7 gün yayın olan ilan ses getirecektir. İlan vermek için lütfen müşteri temsilciliğimiz ile irtibata geçiniz. Antalya baskısında yayınlanmak üzere vermiş olduğunuz seri ilanlar aşağıda belirtilen illerde'de yayınlanmaktadır. Seri ilan servisimiz Türkiye genelinde derece yaparak Türkiye'de ilancılıkta ne kadar başarılı olduğunu ispat etmiştir.

ANTALYA: Afyon, Alanya, Bucak, Burdur, Dinar, Elmalı, Fethiye, Isparta, Kaş, Kemer, Kumluca, Manavgat, Sandıklı, Serik

                                  posta gazetesi akdeniz baskısı ilan
Posta gazetesi Akdeniz bölgesi için verdiğiniz ilanlar yukarda sıralanmış illerde'de yayın olur. Akdeniz taşraları olarak geçer.

Şuanda Sitede 2 Kişi var. Bugün 43 Ziyaretçi ve 56 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 974

Posta Gazete İlan Servisi - www.postailanlar.com