POSTA GAZETESİNE KAYIP İLANI VERMEK

               Posta gazetesine kayıp ilanı vererek maduriyetinizi giderebilirsiniz. Türkiye'de en ekonomik kayıp ilanları posta gazetesinde yayınlanır. Kayıp ilanı vermek mecburimidir.? diye sorarsanız, öyle bir zorunluluk yoktur ama ilanı gazeteye verirseniz kendinizi güvene alırsınız. başa gelecek herhangibir olayla sizin alakanız olmaz. Gazeteyi karakola veya savcılığa gösterdiğiniz zaman direk olarak beraat kararı çıkar.

POSTA KAYIP İLANI
         Posta gazetesinde yayınlanmak üzere verdiğiniz kayıp ilanları internette'de ücretsiz olarak tarafımızdan yayınlanmaktadır. Kayıp ilanı nasıl verilir ? Kayıp ilanınızı telefon aracılığı ile irtibata geçerek servisimize yazdırabilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı veya banka havalesi ile gün içerisinde yaptığınız taktirde ilanınız istediğiniz baskıda sonraki gün yer almaktadır. 

KAYIP İLANI VERMEK ZORUNLUMU;


          Kayıp ilanı vermek zorunlu değildir. AMA Kendi güvenliğiniz açısından ilanınızın yayınlanması zorunludur. İlanı verdiğiniz taktirde Kimlik başına gelen olaylar için siz sorumlu olmazsınız Fakat ilanı vermediğiniz sürece kimlik veya resmi evrak'ın başına gelecek her türlü olaydan tek sorumlu ilanı vermediğiniz için kaybeden kişi olacaktır. O yüzden kayıp ilanını vermek zorundasınız.

POSTA KAYIP ŞAHIS, KİŞİ İLANI;


      Posta gazetesine kayıp kişi ilanı vermek için ilk etapta kayıp şahıs'ın fotoğrafını mail olarak göndererek ilanınızın tasarım aşamasında bizlere yardımcı olarak ilanda yazılması gereken bilgileri bizlere mail atabilirsiniz. tasarım aşaması bittikten sonra sizlere mail olarak gönderilen ilana bizlere onay verdiğiniz taktirde ilanınız ertesi gün için yayınlanır. Bu tür ilanlar Sosyal ilan statüsüne girmektedir. Ama fiyatlar sosyal ilanlar kadar pahalı değildir. 


 
posta gazetesine kayıp ilanı vermek

POSTA GAZETESİNE TÜM TÜRKİYEDEN KAYIP İLANLARINIZI VEREBİLİRSİNİZ.
 

Şuanda Sitede 2 Kişi var. Bugün 43 Ziyaretçi ve 53 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 974

Posta Gazete İlan Servisi - www.postailanlar.com