POSTA SERİ İLAN

                Posta seri ilanlar; posta gazetesine verilen küçük seri ilanlar en az diğer yayınlanan çerçeveli ilanlar kadar etkilidir. Eleman, araba, satılık- kiralık konut, iş makinaları ve aklınıza gelen her tür ilanı seri ilan olarak'ta vermenizi tavsiye ederiz çok çok dikkat çekmesini istiyor iseniz seri ilanlar içerisinde puntolu yani başlıklı ilan olarak verebilirsiniz başlıklı ilan olarak verdiğiniz taktirde alt ve üst çizgi ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Seri ilanlar'a aynı zamanda bazı kesimlerde küçük ilanlar diye'de hitab edilebilir. Posta gazetesi seri ilanları kendini tüm Türkiye'de ıspat etmiş bir gazetedir.
 
Seri ilan nedir ? Nasıl verilir ?
              Seri ilan küçük ilan olarak söylenen, ilan verene ekonomik açıdan ılıman gelen çok etkili ve her vatandaş tarafından kullanılan kelime ilanlarıdır. Ekonomik olması, etkili olması, her ilanın kendi başlığı altında yayınlanması etkisini 4 kat daha artırmaktadır. İşte bunun için seri ilanlar Türkiye genelinde çok tutulmaktadır. Aynı zamanda seri ilanlarda kampanya vardır. Nasılmı ? mesela ; 2 günlük ilan verdiniz herhangibir başlık altında yayınlandı baskı bölgesine göre 3 veya 4 günde biz ücretsiz yayınlıyoruz. Bu ne demek ? ilanın hem ekonomik hemde verilen ilan süresiniz 3 katı kadar fazla yayınlanması demektir.
 
            Seri ilanı nasıl verebilirim derseniz; İrtibat numaralarımızdan arayarak, mail atarak, fax çekerek veya msn üzrinden ilanınızı seri ilan sorumlusu arkadaşlarımıza yazdırın hesaplamaları yapılsın hemen tarafınıza ilanın tutarı söylensin ödemeyide kredi kartı veya banka havalesi ile yapın ilanınız yarın çıksın.

            
 
posta seri ilan

TÜRKİYE'NİN EN ÇOK SATAN GAZETESİNDEKİ SERİ İLANLARIN DİZİLİŞİ
YUKARDA SERİ İLAN ÖRNEĞİ GÖRMEKTESİNİZ.
 

Şuanda Sitede 2 Kişi var. Bugün 43 Ziyaretçi ve 51 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 974

Posta Gazete İlan Servisi - www.postailanlar.com