POSTA SERİ İLANLAR;

      Posta gazetesine yayınlanması için vermiş olduğunuz seri ilanlar internet sitemizde ücretsiz olarak süresiz bir şekilde yayınlanmaktadır. Özellikle iş ilanlarını internet sitelerinde göremiyosunuz ama bu site sayesinde artık ilanları direk olarak görebileceksiniz. Seri ilanlar sayfalarından sadece servisimiz tarafından yayınlanan ilanları görebilirsiniz.

        Posta gazetesinin ilanları tiraj yönünden çok fazla sayıda satışı sayesinde çok rabet görmektedir. İlanlarınızı sabah saat 9:00 ve akşam saat 18:00 arası yayınlanması için verebilirsiniz. Genelde elemen, personel ilanları posta gazetesinin en çok sonuç verdiği sütunudur. Çünkü genel olarak okuyucu kitlesi gençler olduğu için elemanlarda iyi sonuç alınmaktadır. Kelime ücretleri bazı gazetelere nazaran ekonomiktir ve kampanyaları vardır. Mesela İstanbul baskısında yayınlanmak üzere verdiğiniz bir eleman ilanı 2 güne 3 gün ücretsiz yayın hakkınız vardır. Bu tür kampanyalar müşterinin ekonomik rakamlara ilanınızı çok daha fazla gazetede kalmasını sağlamaktadır.
          Posta gazetesine seri ilan vermek için İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ofislerimizi arayarak ilanınızın ertesi gün yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.
posta seri ilanlar
VER POSTAYA GİTSİN
  

Şuanda Sitede 1 Kişi var. Bugün 6 Ziyaretçi ve 9 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 1,762

Posta Gazete İlan Servisi - www.postailanlar.com